Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
PRZEDSIĘBIORSTWO DŻWIGOWE

platformy przyschodowe dla schodów zakręcających

PLATFORMA PRZYSCHODOWA T80

 

T80 to praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób na wózkach inwalidzkich po wszystkich rodzajach schodów. Pasuje do schodów prostych, zakręcających a nawet spiralnych i może być zamontowana po dowolnej stronie schodów. Napęd jest wbudowany w platformę co pozwoliło wyeliminować osobną obudowę napędu na szczycie schodów.

Platformę T80 można montować zarówno na schodach prostych jak i z zakrętami. 
W wersji standardowej urządzenie posiada składany ręcznie podest oraz dwie rampy najazdowe opuszczane wraz z odchylanymi ręcznie barierkami zabezpieczającymi. Wymiary standardowe podestu wynoszą: 1000 x 800 mm (dł. x szer.), udźwig 225 kg. Tory jezdne urządzenia składają się z dwóch rur i można je montować bezpośrednio na ścianie lub za pośrednictwem wsporników do stopni. Przyciski wezwań są montowane u dołu i góry schodów.
W przeciwieństwie do wind innych producentów tory jezdne platformy T80 nie posiadają żadnych ruchomych elementów. Pozwala to uniknąć zacinania się urządzenia i wykorzystać górny tor jezdny również jako poręcz ponieważ jest on czysty. 
Dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu możemy wyprodukować platformę zgodnie z Państwa indywidualnym życzeniem. Poza tym platformę T80 można zamontować w ciągu tylko dwóch dni.

Obsługa windy T80 jest bezpieczna i prosta. Nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej. Jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie techniczne zmniejsza automatycznie prędkość urządzenia na zakrętach, co pozwoliło zrezygnować z silnika dwubiegowego. Dodatkowy włącznik kluczykowy chroni platformę przed niedozwolonym użyciem w miejscach publicznych. Platforma może poruszać się w górę lub w dół za pomocą przycisków. Po zatrzymaniu się urządzenia na przystanku podnosi się barierkę zabezpieczającą, jednocześnie otwiera się rampa najazdowa, i użytkownik może wjechać na platformę.

 Platforma T80 przeznaczona jest zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego. Wymiary platformy można dostosować do obiektu, w którym ma zostać zamontowana. Jeśli u dołu schodów ilość miejsca jest ograniczona, wówczas można klapę najazdową zamontować z dłuższej strony platformy (wariant).

Dostarczona platforma T80 jest już częściowo złożona, co znacznie usprawnia montaż i czyni go bardziej efektywnym. Platformę można montować bezpośrednio do ściany, na specjalnych wspornikach mocowanych do stopni schodów lub do pionowych filarów instalowanych w przestrzeni między schodami i dostarczanych z platformą (opcja).

Wszystkie urządzenia ściśle spełniają wymogi bezpieczeństwa. Platforma T80 została tak skonstruowana, by spełniała każdą normę europejską (CE, TÜV, BS i NS). Do środków bezpieczeństwa należy kontakt i klapa bezpieczeństwa, które zatrzymują platformę, gdy ta podczas jazdy natrafi na przeszkodę. W przypadku zbyt dużej prędkości zadziałają chwytacze, a w razie zaniku napięcia można bezproblemowo sprowadzić platformę na dolny przystanek. Ze względów bezpieczeństwa platforma T80 jest wyposażona w sterowanie kluczykowe i osiąga maksymalną prędkość 0,15 m/s.

Kontakt

polityka prywatności
Copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia
oprogramowanie choruzy.pl