Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
PRZEDSIĘBIORSTWO DŻWIGOWE

winda platformowa pionowa VECTOR

Dźwig platformowy Vector udowodnił w ciągu kilku ostatnich lat, iż jest urządzeniem bezpiecznym i spełnia stawiane mu wymagania. Vector jest dźwigiem platformowym kompaktowym składającym się z szybu i maszynowni w jednym. Jego montaż jest prosty i nie wymaga z reguły dodatkowych zmian budowlanych czy nakładów finansowych. 
Udźwig wynosi 400 kg, który jednakże na życzenie klienta może zostać zwiększony do 630 kg. Wysokość podnoszenia nawet do 9 m.

Dźwig platformowy Vector jest dostarczany z obudową szybu i tak jest również montowany. Wymiary platformy można dostosować do potrzeb. Powierzchnia standardowa wynosi tylko 2 m2. Wariantowość wykonania dźwigu pozwala na dostosowanie go do otoczenia. Dźwig platformowy Vector może być dostarczony na życzenie klienta w szklanej obudowie szybu. Dla użytkownika oznacza to poczucie przestrzeni mimo małych wymiarów platformy. Drzwi szybowe można zamontować z każdej strony szybu na każdym przystanku, tak by odpowiadały wymaganiom użytkownika.

Obsługa dźwigu platformowego jest bezpieczna i prosta. Nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej. Dodatkowo zakres dostawy może obejmować zamek bezpieczeństwa po to, by uniknąć aktów wandalizmu w obiektach publicznych.

Dźwig można przywołać za pomocą przycisku przywoławczego. Stale podświetlona kaseta sterowania i prosta obsługa przycisków znajdujących się na platformie pozwala na korzystanie z urządzenia każdemu. W wykonaniu standardowym drzwi zamykają się automatycznie. Automatyczne otwarcie następuje po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Funkcja ta występuje jako dodatkowa opcja.

Brak maszynowni i głębokiego podszybia pozwalają na łatwy montaż, bez dużego nakładu sit i środków. Dostarczony Vector jest już częściowo złożony, co znacznie ułatwia montaż.Zakres prac budowlanych jest minimalny.

Wszystkie urządzenia firmy Thyssen spełniają ściśle wymogi bezpieczeństwa.

Vector działa tylko w czasie naciskania przycisku jazdy. Urządzenie porusza się w sposób kontrolowany i jednostajny. W przypadku zaniku napięcia dźwig można sprowadzić ręcznie na dół.
W wykonaniu standardowym drzwi i ościeżnice malowane są proszkowo na kolor biały (RAL 9003). Istnieje oczywiście możliwość wyboru koloru wg RAL zgodnie z życzeniem klienta.

Oferujemy ponadto różne warianty drzwi:
  • w połowie wysokości, 
  • w pełnej wysokości, 
  • przeszklone lub z paneli pełnych.
Inne możliwe warianty:
  • zwiększenie udźwigu do 630 kg, 
  • automatyczne otwieranie drzwi, 
  • przełącznik kluczykowy, 
  • różne wielkości platformy.

schemat

Kontakt

polityka prywatności
Copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia
oprogramowanie choruzy.pl